2018. október 07. vasárnap

Molnár Dániel betegség miatt volt kénytelen kihagyni az Alba elleni találkozót.

Alba Fehérvár – KTE-Duna Aszfalt 85-60 (22-13, 23-12, 16-16, 24-19)

KTE: Vukcevic 22/3, Gonda 4/3, Orgona 6, Kucsera 6/3, Fülöp 11. Csere: Plézer 6/3, Lukács -, Popa 6/6, Veszelszki -.

AZ NB I. B Zöld csoportjának harmadik fordulójában Váradi Kornél csapata az eddig két mérkőzésből kettőt megnyerő Alba Fehérvárhoz látogatott. Nem számított jó előjelnek, hogy Molnár Dániel, a csapat kapitánya betegség miatt nem tudott elutazni a csapattal.

Az első negyedet 22-13-ra nyerték a hazaiak, a félidőben pedig már 45-25-öt mutatott az eredményjelző. A harmadik játékrészben kiegyenlített volt a játék, a különbség nem nőtt, de nem is csökkent (61-41). Az utolsó negyedre a lényegi kérdések már eldőltek, 85-60-as végeredmény született.

Váradi Kornél: - Gratulálok az Albának, végig uralta a mérkőzést. Nálunk ismét előjöttek az a dolgok, amikben nagyon sokat kell fejlődnünk. Egy formálódó csapat vagyunk, sok munka vár ránk. Minél előbb kell mutatnunk a fejlődés jeleit.