FIBA EURO 2017

Jó úton a fiatalok

2018. május 14. hétfő

Éltek a lehetőséggel Körmenden az U20-as csapat tagjai.

A KTE-Duna Aszfalt szombaton este 84-67-es vereséget szenvedett az Egis Körmend otthonában. A csapat három negyeden keresztül uralta a játékot, ráadásul úgy, hogy a teljes játékidő 30%-ában az U20-as együttes tagjai voltak a pályán.

A múlt héten érettségiző Kucsera Dániel idén debütált az A-csoportban, korábban már három találkozón lehetőséget kapott, szombaton azonban jóval nagyobb szerep hárult rá. 21 játékperce alatt 5 lepattanóval zárt.

Ahogyan Kucsera Dánielnek, Molnár Dánielnek is 21 perc jutott, 5 ponttal, 2 lepattanóval és 2 kiharcolt faulttal fejezte be a mérkőzést.

Fotó: 9900.hu

Horváth Kristóf már Pongó Martin távozása óta tagja az aktív rotációnak, ezúttal 5/3-as pontmutatót, 2 lepattanót és 3 kiharcolt faultot jegyzett 15 pályán töltött perce alatt.

Fülöp Bence és Blaskovits Balázs a meccs végén jutott szóhoz, mindketten 2-2 percet kaptak Forray Gábortól.