Az A-csoportos küzdelmek Kaposváron folytatódnak az U20 és a felnőtt csapat számára. Előtte azonban még az NBI/B-ben a Soproni MAFC-cal csapnak össze a fiatalok a Mercedes-Benz Sport Akadémián.

+ Tovább

2019. december 09. hétfő, 07:09

NBI/B: Hosszabbítás után győzött a listavezető Pécs

Vasárnap az NBI/B zöld-csoportjában élen álló Pécsi NKA vendégei voltak Váradi Kornél tanítványai. A rendes játékidőben nem tudtak dűlőre jutni a csapatok. A ráadásban a hazaiak bizonyultak jobbnak.

+ Tovább

2019. december 05. csütörtök, 20:20

Kemény csatában gyűrtük le a Sopront

A Falco elleni, vasárnapi rangadó után csütörtökön újra hazai pályán léphetett pályára a KTE-Duna Aszfalt együttese. Azt a Sopron fogadták a Messzi István sportcsarnokban, amely 1-8-as mérleggel állt az összecsapás előtt. A vendégek megnehezítették a Forray-alakulat dolgát, de végül a bevált játékrendszernek köszönhetően jöttek az extra dobások, és 90-80-ra nyertek Wittmannék.

+ Tovább

2019. december 05. csütörtök, 16:35

Pontokban gazdag meccsen nyert az U20

Csütörtökön a felnőttek előtt az U20-as korosztály csapott össze a soproniakkal. Hegedűs Gergely tanítványai kereken 100 pontig jutottak, és megszerezték harmadik sikerüket a bajnoki évadban.

+ Tovább

2019. december 04. szerda, 11:37

Szurkolói zóna: Marton Attila számára minden meccs óriási élmény

Új sorozatot indítunk, amelyben a hazai meccsek előtt lelkes szurkolóink egyike szólal meg. Marton Attila vállalta elsőként a feladatot, őt kérdeztük, mi a véleménye az eddigi szezonról, és mit vár a Sopron ellen csütörtökön.

+ Tovább

2019. december 03. kedd, 07:47

Nem szabad lebecsülni a Sopront

A 12. fordulóval folytatódik a bajnokság csütörtökön hazai pályán a Sopron ellen. Az ellenfél jelenleg az utolsó előtti helyen áll, de egyáltalán nem tükrözi játéktudásukat a tabellán elfoglalt pozíciójuk, így a KTE-Duna Aszfalt vezetőedzője óvatosságra inti a játékosait is, és a szurkolókat is.

+ Tovább

2019. december 02. hétfő, 18:12

Csütörtökön A-csoportos meccs a Sopron ellen, majd vasárnap az NBI/B-ben van jelenése Pécsett a fiataloknak.

+ Tovább

2019. december 01. vasárnap, 20:28

A végén nyert a bajnoki címvédő

A vendégek a végjátékot jobban bírták a hosszú padnak is köszönhetően, és megőrizték veretlenségüket a pontvadászatban.

+ Tovább

2019. december 01. vasárnap, 17:08

Megszorongatta a Falcot az U20

A második és harmadik negyed pontatlan játéka okozta a KTE-Duna Aszfalt U20-as csapatának vesztét a szombathelyiek ellen.

+ Tovább

2019. november 29. péntek, 07:06

Az alapszakasz legnehezebb hazai meccse jön vasárnap

A 4. fordulóból elhalasztott, Falco KC elleni meccset vasárnap 18:00 órától vívja a KTE-Duna Aszfalt a Messzi István sportcsarnokban.